Сребрена 925 нараквица

1.250 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Нежна сребрена нараквица со лотус цвеќе и циркони. Должината се подесува.
Тежина: 2.50 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top