Сребрена 925 нараквица

1.500 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрена 925 нараквица со циркони , должината на нараквицата се подесува.
Тежина:   2.44   гр

Нараквицата е водоотпорна и не кородира.

Scroll to Top