Сребрена 925 нараквица

1.200 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрена нежна нараквица со срце и циркони. Должината се подесува.
Одлична за подарок или за Вас!
Тежина: 2.35 gr

Scroll to Top