0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производ1099
Достапност 2 на залиха

2.000 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрена 925 нараквица. Должината на нараквицата е прилагодива.

Тежина: 6,52 гр

Back to Top
Product has been added to your cart