Сребренa 925 нараквица – бисер

7.000 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребренa 925 нараквица , комбинација на сребро и бисер. Должината на нараквицата е 19 cm.
Тежина: 14,06 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top