Сребренa 925 нараквица со бисер

5.500 ден

1 на залиха

SKU: 1092  Категории , ,

Опис

Сребренa 925 нараквица , комбинација на сребро и бисер. Должината на нараквицата е 19 cm.
Тежина: 10,92 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top