Сребренa 925 нараквица – Бисер

6.300 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребренa 925 нараквица , комбинација на сребро и бисер. Должината на нараквицата е 19 cm.
Сребрениот накит со бисери е класичен и елегантен избор кој никогаш не излегува од мода.
Бисерите додаваат блескавост и деликатност на среброто, создавајќи комбинација која ја одбележува свежата и романтична естетика.
Овој вид на накит може да биде подходен за различни прилики, од свадби и вечерни настани до секојдневни носења, додека неговата финеса го прави идеален избор за подарок за оние кои ги ценат висококвалитетните и уметнички изработки.

Тежина: 12,73 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top