0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производ1000
Достапност 1 на залиха

1.050 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица , должината може да се подесува.
Тежина: 6,45 гр
Вратете се на почетокот
Производот е додаден во вашата кошничка