Сребрена 925 нараквица

2.300 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 23BRA Категории , ,

Опис

Нежна, а елегантна сребрена нараквица со циркони. Должината се подесува.
Тежина: 5 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top