0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производ1115
Достапност 1 на залиха

1.120 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрена 925 нараквица со црни циркони , должината може да се подесува.
Тежина: 2,78 гр
Вратете се на почетокот
Производот е додаден во вашата кошничка