Сребрена 925 нараквица

1.600 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 1115 Категории ,

Опис

Сребрена 925 нараквица со црни циркони , должината може да се подесува.
Тежина: 2,78 гр
Scroll to Top