Сребрена 925 нараквица – Dorica

1.550 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: OKN14 Категории , ,

Опис

Сребрена 925 нараквица со  топчиња, должината на нараквицата се подесува.
Тежина:  3 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top