0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица

Шифра на производOKN14
Достапност 1 на залиха

1.550 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрена 925 нараквица со  топчиња, должината на нараквицата се подесува.
Тежина:  3 гр

Back to Top
Product has been added to your cart