Сребрен 925 прстен

2.000 ден

SKU: RSE59 Категории , ,

Опис

Впечатлив сребрен прстен со циркони, за сите љубители на прстени со неправилна форма! Неможе да помине незабележан! Не предизвикува алергии!

Дополнителни информации

Големина на прстен

17.5, 18.5

Scroll to Top