Сребрен 925 брош – позлата

8.200 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: OKB2 Категорија

Опис

Сребрен 925 брош со позлата и шарени циркони  во форма на лебед

Тежина: 15.51 gr

Scroll to Top