0

Пребарај

Сребрено 925 ланче со иницијал D

Шифра на производOKL32
Достапност 1 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со иницијал  D , должината на ланчето се подесува.

Тежина:  2.20  gr

Back to Top
Product has been added to your cart