Сребрени 925 обетки

19,52 

2 на залиха

SKU: 0163 Категорија

Опис

Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1 cm , висина на обетките 3 cm
Тежина: 6,28 гр
EUR Евра
Scroll to Top