Сребрен 925 прстен – бисер

1.500 ден

SKU: RB6 Категории , ,

Опис

Сребрен прстен со цветчиња и бисер . Тежина: 3 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

17, 18

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top