Сребрен 925 прстен – Бисер

1.600 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 2040 Категории , ,

Опис

Сребрен 925 прстен со бисер ,големината може да се подесува.
Сребрениот накит со бисери е класичен и елегантен избор кој никогаш не излегува од мода.
Бисерите додаваат блескавост и деликатност на среброто, создавајќи комбинација која ја одбележува свежата и романтична естетика.
Овој вид на накит може да биде подходен за различни прилики, од свадби и вечерни настани до секојдневни носења, додека неговата финеса го прави идеален избор за подарок за оние кои ги ценат висококвалитетните и уметнички изработки.

Тежина: 3,0 гр

Scroll to Top