Сребрено 925 ланче со иницијал Z

1.000 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: OKL15 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со иницијал  Z   ,должината на ланчето се подесува.

Тежина:  4.20  gr

Scroll to Top