Сребрено 925 ланче со иницијал T

1.400 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: OKL17 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со иницијал  T и циркони  ,должината на ланчето се подесува.

Тежина:  4.20  gr

Scroll to Top