Сребрено 925 ланче со иницијал S

16,27 

Нема на залиха

SKU: OKL18 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со иницијал  S   ,должината на ланчето се подесува.

Тежина:  4.20  gr

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top