Сребрено 925 ланче со иницијал L

1.000 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: OKL24 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со иницијал L ,должината на ланчето се подесува.

Тежина:  2.20  gr

Scroll to Top