Сребрено 925 ланче со иницијал K

16,27 

Нема на залиха

SKU: OKL25 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со иницијал  K ,должината на ланчето се подесува.

Тежина:  2.20  gr

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top