Сребрено 925 ланче со иницијал H

1.000 ден

Нема на залиха

SKU: OKL28 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со иницијал  H , должината на ланчето се подесува.

Тежина:  2.20  gr

Scroll to Top