Сребрено 925 ланче со иницијал B

1.000 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: OKL34 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со иницијал B , должината на ланчето се подесува.

Тежина:  2.20  gr

Scroll to Top