Сребрено 925 ланче – бисер

20,34 

2 на залиха

Опис

Сребрено 925 ланче со бисер , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   2.20   гр

Ланчето е водоотпорно и не кородира.

EUR Евра
Scroll to Top