Сребрено 925 ланче – седеф

1.650 ден

1 на залиха

SKU: LAJ6/A Категории ,

Опис

Сребрено ланче со седеф, должината на сајлата е 45 cm

Вие исто така би сакале…

MKD Македонски денар
EUR Евра
Scroll to Top