Сребрено 925 ланче – Dorica

1.850 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Нежно сребрено ланче со позлата од колекцијата Dorica. Ланчето содржи елементи на розе позлата , сребро и позлата со нежен привезок кристал во форма на солза. Должината се подесува.

За љубителите на минимализмот и елеганцијата, нашата колекција на минималистички сребрени ланчиња е вистинскиот избор.
Секој дел е изработен со внимание и прецизност, јасно изразувајки ја формата и издржливоста на сребрениот материјал.
Овие нежни, уникатни парчиња се идеални за оние кои сакаат да ги користат во секојдневието.
Овој минималистички сребрен накит ќе го исполни вашето барање и стил, обезбедувајќи ви почетна точка за изразување на вашата уникатност и елеганција.

Идеални за Вас или подарок!
Накитот не предизвикува алергии.

Тежина: 2.60 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top