Сребрено 925 ланче – опал

1.850 ден

Нема на залиха

Опис

Сребрено ланче со опал камен опкружен со ситни циркони. Должината на сајлата е 45 cm.
Тежина: 4 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top