Сребрено 925 ланче – Oпал

1.750 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: OPAL32 Категории , ,

Опис

Нежно сребрено ланче со опал камен. Должината на ланчето е 45 цм

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top