Сребрено 925 ланче – Бисер

3.200 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 6140 Категории , ,

Опис

Сребрено 925 ланче со бисери и сребрени топчиња, должината на ланчето се подесува.

Сребрениот накит со бисери е класичен и елегантен избор кој никогаш не излегува од мода.
Бисерите додаваат блескавост и деликатност на среброто, создавајќи комбинација која ја одбележува свежата и романтична естетика.
Овој вид на накит може да биде подходен за различни прилики, од свадби и вечерни настани до секојдневни носења, додека неговата финеса го прави идеален избор за подарок за оние кои ги ценат висококвалитетните и уметнички изработки.

Тежина: 8 гр

Scroll to Top