Сребрено 925 ланче – бисер

52,06 

1 на залиха

SKU: 6140 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со бисери и сребрени топчиња, должината на ланчето се подесува.
Тежина: 8 гр

EUR Евра
Scroll to Top