0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производOKL12
Достапност 1 на залиха

1.550 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со циркони , должината на ланчето се подесува.

Тежина:    1.90 gr

Back to Top
Product has been added to your cart