0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производPRJ30
Достапност 1 на залиха

1.700 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено ланче со привезок крст.
Должината на сајлата е 45 cm.
Доколку сакате синџир или сајла што е подебела или подолга , испратете ни порака.

Back to Top
Product has been added to your cart