Сребрено 925 ланче – седеф

1.250 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 3030 Категории ,

Опис

Сребрено 925 ланче со седеф, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  3,70  гр

Scroll to Top