Сребрено 925 ланче – Ganezzi – Handmade

19.800 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Ganezzi е луксузен бренд кој нуди рачно изработени, софистицирани и елегантни парчиња накит.

Нивната колекција на накит е стручно изработена со најдобрите материјали, вклучувајќи благородни метали и скапоцени камења.

Со фокус на квалитетот, уникатниот дизајн и безвременскиот стил, парчињата накит на Ganezzi се совршени за секоја пригода, од секојдневно носење до специјални настани.

Секое парче од накитот на ganezzi е дизајнирано да даде изјава, одразувајќи го индивидуалниот стил и личност на носителот.
Од класичен до современ, Ganezzi е посветен на создавање накит кој е и убав и значаен.

Со Ganezzi колекцијата ќе добиете искуство со накит над вашите очекувања.

Тежина: 36 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top