0

Пребарај

Сребрено 925 чокер ланче

Шифра на производ3076
Достапност 1 на залиха

2.200 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 чокер ланче , должината на ланчето е прилагодива.

Тежина: 5,81 гр

Back to Top
Product has been added to your cart