Сребрени 925 обетки – бисер

2.850 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 0333 Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки со бисер и циркони. Закопчувањето е на винт.
Тежина: 6 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top