Сребрени 925 обетки – бисер

2.800 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки со бисер и циркони. Обетките се на винт.
Тежина:  5,50 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top