Сребрени 925 обетки – бисер

45,56 

1 на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки со бисер и циркони. Обетките се на винт.
Тежина:  5,50 гр

Вие исто така би сакале…

EUR Евра
Scroll to Top