Сребрени 925 обетки – Бисер

2.800 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 0334 Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки со бисер и циркони, обетките се на винт.

Сребрениот накит со бисери е класичен и елегантен избор кој никогаш не излегува од мода.
Бисерите додаваат блескавост и деликатност на среброто, создавајќи комбинација која ја одбележува свежата и романтична естетика.
Овој вид на накит може да биде подходен за различни прилики, од свадби и вечерни настани до секојдневни носења, додека неговата финеса го прави идеален избор за подарок за оние кои ги ценат висококвалитетните и уметнички изработки.

Тежина: 6 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top