Сребрени 925 обетки

1.500 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 31EAR Категории , ,

Опис

Нежни алки со пеперутка изработени од сребро 925. Идеални за Вас или подарок. Обетките не предизвикуваат алергии.

Scroll to Top