Сребрени 925 обетки

42,30 

2 на залиха

SKU: АО09 Категории ,

Опис

Сребрени 925 обетки со циркони
Тежина: 6,15 гр

Обетките се водоотпорни.

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top