0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ03211
Достапност 2 на залиха

700 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со портокалови циркончиња , обемот на обетките е 1 cm.
Тежина: 1,86 гр

Back to Top
Product has been added to your cart