Сребрени 925 обетки

1.850 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 0041/З Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки со зелени циркончиња , обемот на обетките е 2 cm.
Тежина: 5  гр

Scroll to Top