Сребрени 925 обетки

30,10 

1 на залиха

SKU: 0041/З Категорија

Опис

Сребрени 925 обетки со зелени циркончиња , обемот на обетките е 2 cm.
Тежина: 5  гр

EUR Евра
Scroll to Top