0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0293/2
Достапност 1 на залиха

2.800 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки во форма на срце со циркони. Обемот на срцињата е 1.7 cm
Тежина: 9 гр

Back to Top
Product has been added to your cart