0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0097
Достапност 2 на залиха

1.850 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки , комбинација на сребро , златно и розе.
Висината на обетките е 5 cm , ширината на обетките 2.2 cm
Тежина: 5.03 гр

Back to Top
Product has been added to your cart