Сребрени 925 обетки – Dorica

32,54 

1 на залиха

SKU: 0097 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 обетки , комбинација на сребро , златно и розе.
Висината на обетките е 5 cm , ширината на обетките 2.2 cm
Тежина: 5.03 гр

Вие исто така би сакале…

EUR Евра
Scroll to Top