0

Пребарај

Сребрени 925 обетки со позлата

Шифра на производOJ63
Достапност 1 на залиха

850 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени обетки со позлата и циркони.Закопчувањето е на винт.
Тежина: 1.77 gr

Back to Top
Product has been added to your cart