0

Пребарај

Сребрени 925 обетки 2 cm

Шифра на производАО29
Достапност 2 на залиха

1.120 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со циркони , обемот на обетките е 2 cm
Тежина: 3.14 гр

Обетките се водоотпорни.

Back to Top
Product has been added to your cart