Сребрени 925 обетки – Сафир

2.000 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: EAR60 Категории , ,

Опис

Сребрени обетки со Сафир камен опкружен со ситни циркони.
Со својата вредност и привлекателност, накитот со Сафир е вечен симбол на класа.

Scroll to Top