0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0263
Достапност 1 на залиха

1.080 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки со позлата и портокалово срце, висината на обетките е  3.5 cm
Тежина: 2,25 гр
Back to Top
Product has been added to your cart