Сребрени 925 обетки – позлата

1.200 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 0263 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 обетки со позлата и портокалово срце, висината на обетките е  3.5 cm
Тежина: 2,25 гр
Scroll to Top