0

Пребарај

Сребрени 925 обетки 1.8 cm

Шифра на производАО31
Достапност 2 на залиха

1.450 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со позлата и циркони , обемот на обетките е 1.8 cm
Тежина: 2.74 гр

Обетките се водоотпорни.

Back to Top
Product has been added to your cart