0

Пребарај

Сребрени 925 обетки 1.6 cm

Шифра на производАО30
Достапност 2 на залиха

945 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со позлата и циркони , обемот на обетките е 1.6 cm
Тежина: 2.54 гр

Обетките се водоотпорни.

Back to Top
Product has been added to your cart